Társoldalunk:

Bukarestben játszik a Fradi női kézicsapata a BL-ben, Honvéd-Fehérvár az NB I-ben

2020.10.18. 12:26

Vasárnap a Paks a ZTE, a Budapest Honvéd a Mol Fehérvár ellen lép pályára a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Az angol Premier League-ben Tottenham-West Ham városi rangadót rendeznek, míg a Serie A-ban képernyőre kerül az Roma. A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Ferencváros a CSM Bucuresti-tel találkozik.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-ZTE
17.00: Labdarúgás, NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC

M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged
17.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szekszárd-DVTK
20.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Dorog

Sport 1
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, CSM Bucuresti-Ferencváros

Sport 2
11.30 és 16.00: Autósport, WTCR, 2. és 3. futam, Hungaroring
13.00 és 14.45: Autósport, kamion Eb, 3. és 4. futam, Hungaroring
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

Eurosport 1
9.45: Kerékpár, Flandriai körverseny, illtve Giro d'Italia, 15. szakasz, párhuzamos közvetítés
19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

Eurosport 2
12.00: Autósport, WTCR, 2. futam, Hungaroring
13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás
15.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Szentpétervár

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Benevento

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier
17.25: Jégkorong, osztrál jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV 19-Bolzano
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United

Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad

ARENA 4
11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto2, futam
13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, futam
15.15: Kézilabda, francia bajnokság, Toulouse-Dunkerque
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cleveland Browns
22.25: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Green Bay Packers