Társoldalunk:

Jön az Észak Pokla, pályán a Bayern, a Chelsea és a PSG is

2022.04.17. 08:56

Két őszi sárdagasztás után ismét tavasszal kerül sor a világ egyik legkeményebb egynapos kerékpárversenyére, az ezúttal 31 kockaköves szakasszal nehezített Párizs-Roubaix-t. Figyelem: korai kezdés! A bringaőrületknél csak a focibolondoknak lesz jobb Húsvétjuk, ugyanis számos nagy csapat pályára a Bayerntől a PSG-ig bezárólag.

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MOL Fehérvár
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda

Sport 1
15.00: Jégkorong, svéd bajnokság, elődöntő, 2. mérkőzés, Frölunda-Lulea
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Giresunspor-Besiktas
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Brooklyn Nets

Sport 2
19.30: Baseball, MLB, alapszakasz, Boston Red Sox-Minnesota Twins

Eurosport 1
8.30: Országúti kerékpár, török körverseny, 8. szakasz
10.30: Országúti kerékpár, Párizs-Roubaix férfi verseny
19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Idén állítólag száraz, napos idő vár a Roubaix mezőnyére, aztán majd meglátjuk...Forrás: Belga via AFP/David Stockman

Eurosport 2
6.00: Motorverseny, Le Mans-i 24 órás verseny
15.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
16.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
19.00: Golf, PGA Tour

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lorient
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Strasbourg
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Bordeaux
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Marseille

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Angers

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Reims

Spíler 1
15.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Leicester City
17.25: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Crystal Palace

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Levante
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

Arena 4
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Frankfurt
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig