A ferencvárosiak végig mezőnyfölényben játszottak, támadásaikat azonban körülményesen, rengeteg pontatlan átadással vezették, ezért csak ritkán jutottak el a debreceni kapuig. A vendégek előtt több  gólszerzési lehetőség adódott, a helyzetek száma alapján megérdemelten nyertek az Üllői úton.

NB I, 8. forduló:
Ferencváros-Debrecen 0-1 (0-0)
Üllői út, 6200 néző, V: Juhos
Ferencváros: Szűcs - Cheregi, Dragóner, Gyepes - Pinte, Lipcsei, Szabó (Kriston a szünetben), Zombori (Vén 54.), Szkukalek - Jancula, Gera
Debrecen: Balogh - Bernáth, Kuttor, Szatmári - Böőr, Plókai, Majoros (Ulveczki 80.), Vadicska, Sketiani (Nenadic 74.) - Bajzát (Kovács N. 87.), Tiber
gólszerző: Kuttor (74.)
kiállítva: Cheregi (90.)
sárga lap: Pinte (31.), Zombori (52.) illetve Bernáth (20.), Kuttor (26.), Vadicska (77.)

19. perc: Sketiani beadása után Gyepesről Majoros elé pattant a labda, akinek 18 m-es, félmagas lövését Szűcs bravúros mozdulattal védte.

27. perc: Plókai 28 m-ről lőtt kapura, Szűcs szögletre ütötte a bal sarok irányába tartó labdát.

35. perc: Tiber ugratta ki Bajzátot, aki 17 m-ről, laposan az elé vetődő Szűcsbe lőtte a labdát.

74. perc: Majoros jobboldali szöglete után Kuttor 6 m-ről a jobb sarokba csúsztatta a labdát (0-1).

76. perc: Pinte 20 m-es lövését követően Balogh szögletre ütötte a léc alá tartó labdát.

90. perc: Cheregi hátulról belecsúszott Nenadicba, Juhos azonnal a piros lapot mutatta fel a ferencvárosi védőnek.