Magyarország
15:002024. június 15.
Svájc

Hatalmas bombagólt lőtt a német focista - videó

Soccer DFB Cup 1st round/ FV Engers - Arminia Bielefeld 1:7. 2023 enthusiasm club 2022 database German Football Association dfbpokal dfb pokal 23 emotion cup emotions men action satisfaction satisfied CLUB SHIRT CLUB DRESS club cup teamsports SPORT SPORTS
Jubilation by goalschuetz Janni SERRA (BI/ No. 23), vr Oliver HUESING (Husing)(BI), Benjamin KANURIC (BI), Robin HACK (BI), Janni SERRA (BI) Soccer DFB Cup 1st round, FV Engers - Arminia Bielefeld (BI) 1: 7, on July 31, 2022 in Koblenz / Germany. © (Photo by Anke Waelischmiller/Sven Simon / SVEN SIMON / dpa Picture-Alliance via AFP)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Heidenheim hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Bielefeld csapatával. A találkozón a Heidenheim már a harmadik percben megszerezte a vezetést, aztán a 10. percben a Bielefeld egyenlített Robin Hack szenzációs bombagóljával.