Két hazai győzelem a keleti parton az NHL-ben

Boston Bruins v New York Rangers GettyImageRank2 SPORT ICE HOCKEY national hockey league
NEW YORK, NEW YORK - FEBRUARY 06: Alexandar Georgiev #40 of the New York Rangers races out of the net after winning a 4-3 shoot-out against the Boston Bruins at Madison Square Garden on February 06, 2019 in New York City. Bruce Bennett/Getty Images/AFP
A Toronto Maple Leafs és a New York Rangers is hazai pályán tudott győzni az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A két összecsapás közül a New York-i hozott nagyobb izgalmakat, a Boston Bruins vendégjátéka ugyanis csak szétlövés után dőlt el: a hetedik párban hazai részről Tony DeAngelo nem hibázott, a bostoniaknál viszont David Krejci rontott, így a Rangers kétgólos hátrányból felállva győzött.

Nagyot ment a New York Rangers Forrás: AFP/2019 Getty Images/Bruce Bennett

A játéknap másik összecsapásán a keleti főcsoportban második Maple Leafs a második negyedben négy perc alatt háromszor is betalált kanadai riválisa, az Ottawa Senators hálójába, ezzel alapozva meg 5-4-es sikerét.