Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán bejutott a női páros negyeddöntőjébe a Miamiban zajló tenisztornán.

A keddi nyolcaddöntőben a negyedik helyen kiemelt magyar, kazah kettős a Casey Dellacqua, Samantha Stosur ausztrál duót búcsúztatta 7:5, 6:4-gyel.

A Babos, Svedova páros a negyeddöntőben a Katerina Bondarenko, Olga Savcsuk ukrán kettőssel találkozik.

A magyar játékos egyesben a nyolcaddöntőig jutott, miután hétfőn kikapott a második helyen kiemelt német Angelique Kerbertől.

Női páros, nyolcaddöntő:
Babos Tímea, Jaroszlava Svedova (magyar, kazah, 4.) - Casey Dellacqua, Samantha Stosur (ausztrál) 7:5, 6:4

Kuznyecova elődöntős egyesben

Bejutott az elődöntőbe Szvetlana Kuznyecova. A 15. helyen kiemelt orosz játékos - aki egy fordulóval korábban a világelső Serena Williamset búcsúztatta - három szettben, 2 óra 43 perces mérkőzésen gyűrte le honfitársát, Jekatyerina Makarovát a keddi játéknapon.

A torna 2006-os győztesének ellenfele a döntőbe jutásért a magyar származású, svájci színekben versenyző Timea Bacsinszky lesz.