Sallai Roland gólpasszt adott a Bundesligában - videó

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg Sports soccer Bundesliga Hesse no person Horizontal GATE
10 April 2022, Hessen, Frankfurt/Main: Soccer: Bundesliga, Eintracht Frankfurt - SC Freiburg, Matchday 29 at Deutsche Bank Park. Frankfurt's Filip Kostic (2nd from left) scores against Freiburg's Roland Sallai (l) and goalkeeper Mark Flekken to make it 1:1. Photo: Arne Dedert/dpa - IMPORTANT NOTE: In accordance with the requirements of the DFL Deutsche Fußball Liga and the DFB Deutscher Fußball-Bund, it is prohibited to use or have used photographs taken in the stadium and/or of the match in the form of sequence pictures and/or video-like photo series. (Photo by ARNE DEDERT / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP)
Sallai Roland csapata, a Freiburg 2-1-re nyert a Frankfurt otthonában a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A 27. percben Sallai Roland átadásából Vincenzo Grifo szerzett vezetést a vendégeknek. A hazaiak egyenlítése után a magyar válogatott játékost a 61. percben lecserélték, a helyére beállt Nils Petersen pedig nyolc perccel később befejelte a Freiburg győztes találatát. A frankfurti Kristijan Jakic 86. percben szerzett gólját les miatt nem adták meg.

Sallai gólpassza:

Az első félidőben néhány percre félbeszakadt a mérkőzés, mert két férfi befutott a pályára, majd a nyakukat a kapufához láncolták. A pólójukon olvasható feliratokból kiderült, hogy tiltakozó környezetvédőkről van szó, akiket a biztonsági személyzet csakhamar lekísért a pályáról.