Eltemették a háromszoros olimpiai bajnok Kárpáti Györgyöt
Megmutatta a világnak, hogy az emberi tehetség határa a végtelen - mondta Kásler Miklós miniszter.

Megmutatta a világnak, hogy az emberi tehetség határa a végtelen - mondta Kásler Miklós miniszter.

A Farkasréti temetőben tartott búcsúztatáson pályatársak és közéleti személyiségek rótták le tiszteletüket.

A háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázót a Farkasréti temetőben helyezik végső nyugalomra.

A magyar sport és a magyar nemzet két kiemelkedő alakja halt meg a minisztérium szerint.
A Miniszterelnökséget vezető miniszter a kormány nevében őszinte együttérzésüket fejezte ki a családoknak.

Az olimpiai bajnok Faragó Tamás szerint a szerdán meghalt Kárpáti mind játékosként, mind edzőként zseniális volt.

A háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó 85 évet élt.

Játékosként három aranyat nyert az olimpiákon (1952, 1956, 1964), de az 1976-os magyar aranycsapat edzője is volt.

Kárpáti Györggyel közös képet posztolt a miniszterelnök közösségi oldalán.

A háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, a Nemzet Sportolója 85 éves volt.
