2022-ben ismét megrendezték a Shanghai MaratontForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
2/9
A tavalyi maraton a Covid-19 miatt elmaradtForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
3/9
Összesen 18 000 futó vett részt a sporteseményen, ez a két évvel ezelőtti szám duplájaForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
4/9
A futóknak összesen 42,195 kilométert kellett megtenniükForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
5/9
Az útvonal a Bundon lévő Golden Bull Plázától indult és a Xuhue kerületben ért végetForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
6/9
Voltak, akik futóruha helyett elegáns öltözetben futottakForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
7/9
A Sanghaj Maraton Kína egyik legmagasabb szintű maratoni versenye, 1996 óta évente rendezik meg a maratoni futás szerelmesei számáraForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
8/9
A Yunnan tartományból származó Yang Shaohui 2:16:04 órás idővel nyerte a férfiak versenyétForrás: Imaginechina via AFP/Stringer
9/9
A nőknél Zhang Deshun 2:28:17 órás idővel ért célbaForrás: Imaginechina via AFP/Stringer