A korán érkezőkkel először meghallgattuk Hortobágyi László darabjait, majd a folyamatosan szállingózó érdeklődök sodrásában Nicron élő produkcióját kísérhettük figyelemmel. Aztán Tigrics előadása következett volna, de ő éppen Rotterdamban tartózkodott, így cédéről hallgattuk meg zenéjét, melyet sokkal izgalmasabbnak, összetettebbnek gondoltunk, mint az előtte hallhatót.
Ezek után a technika ördöge vette kezébe az irányítást, s emaitt Xrc-nek sajnos le is kellett butítania élőben előadott kísérletét, amiért többször kért elnézést. A problémák már Tigrics előadása alatt is jelen voltak (elhallgatott a hangrendszer a darab közepén, ilyesmik), és ez sajnos egyre jobban rányomta a bélyegét az előadásokra.
Prell munkáját szintén cédéről hallgattuk végig, Fluidum tizenkét perc körüli darabjával együtt. Ez utóbbi meditatív hangzásvilágával a számunkra a legkedvesebb volt mindközül. Zárásképpen pedig, az Interzone Inc. lépett fel, élőben, gitárral, nagyobb technikai apparátussal, mint az előzőek.
Összességében a workshop-hangulat - az előadások között kérdezés, leírás, a munkamódszerek ismertetése - családias légkört teremtett, ezt csak a technikai problémák árnyékoltak be.
Greksa László