Akárcsak a Dunaferr - Herz-FTC rangadó, Radulovics Bojana és Farkas Ágnes gólpárbaja is döntetlennel zárult a női kézilabda NB I. vasárnapi fordulójában.

Eredmény:
Dunaferr SE - Herz-FTC 31-31 (16-16)
Dunaújváros, 1200 néző
vezette: Oláh, Szelecz
Góldobók: Radulovics 14/5, Bohus 4, Pálffy 3, Sávolt 3, Ferling 3/2, Szrnka 2, Pigniczki 2, illetve Farkas 14/10, Pádár M. 6, Pádár I. 4, Siti 3, Lőwy 1, Kirsner 1, Tóth T. 1, Tóth E. 1

Eleinte fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 21. percre azonban - két labdaszerzés után - 11-8-ra elhúzott az FTC. A szünet előtt a kettős emberelőnybe került címvédőnek sikerült az egyenlítés.

A fordulást követően már a Dunaferr vezetett három góllal (22-19), de a fővárosiak felzárkóztak. A hajrában mindkét csapatnak volt esélye a két pont begyűjtésére, a helyzetek viszont ekkor már kimaradtak.