Kuli István: A világbajnokság előtt aláírtam volna, hogy ezüstéremmel szerezzük meg a kvótát

Három érmet és négy olimpiai kvótát gyűjtöttek a magyarok a pénteki döntőkben.

Hüttner Csaba: Jobb, hogy a világbajnokságon lett több ezüstérem, és nem az olimpián

A kajak-kenu válogatott szövetségi kapitányában maradt hiányérzet.

2021. 09. 19.

Csillogó magyar érmek a kajak-kenu vb-n - galéria

Koppenhágában a második napon is sok dobogós helyet szereztek meg a magyar sportolók.

Kajak-kenu vb: 11 magyar érem, köztük négy arany a vasárnapi döntőkben

A 200 méteres kajak vegyespáros mellett az 5000 méteres számok döntői hozták aranyérmeket a vb záró napján.

2021. 09. 18.

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n Koppenhágában - galéria

Hét érem az első döntős versenynap végén.

Kozák Danuta: Ez a 15. világbajnoki győzelmem, ebből látszik, hogy öregszem

Gazsó Alida Dóra nem gondolta volna, hogy ekkora előnnyel fog nyerni, Kopasz Bálint nem bosszankodik.

Kajak-kenu vb: két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben

A győzelmek a Kozák Danuta, Csipes Tamara duó és Gazsó Alida Dóra nevéhez fűződtek.

Kajak-kenu vb: Kiss Péter Pál megvédte címét a parakajakosoknál

A Budapesti Honvéd 18 éves friss paralimpiai bajnoka megszerezte a magyar küldöttség első érmét.

Megdöbbentő körülmények a vb-n: sárban csúszkáló és csővázas ülőkén alvó magyarok

A 700 résztvevő szívesen letusolna a versenye után, ám a zuhanyozót nem telepítettek a rendezők.

2021. 09. 17.

Könnyedén jutott döntőbe a címvédő és olimpiai bajnok női négyes a kajak-kenu világbajnokságon

További magyar három ugyancsak egység készülhet fináléra, míg négyen a középdöntőkben lesznek érdekelt.

2019. 08. 25.

A verhetetlen női kajaknégyes Szegeden ismét világbajnok lett

Balla Virág és Takács Kincső egy óra alatt két ezüstöt nyert, rengeteg olimpiai kvótát szerzett Magyarország.

2019. 08. 24.

A háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán 41 évesen is képes a csodára

Gál Péterrel egy sokáig emlékezetes középfutamban harcolták ki a döntőt a szegedi világbajnokságon.

Kopasz Bálint óriási csatában, Csipes Tamara gálázva lett világbajnok

A kajak egyesek 1000 méteres számaiban csak a magyarok szereztek aranyérmet a szegedi vb-n.

2019. 08. 23.

Csillogó magyar érmek és szemek a kajak-kenu vb 3. napján - galéria

Pénteken összesen négy magyar érem született Szegeden, nézze meg, hogyan ünnepeltek a helyezettek!

Egy aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot hoztak a szegedi kajak-kenu vb első döntői

Hagymási Réka és Medveczky Erika óriási fölénnyel lett világbajnok.

Megvan az első magyar aranyérem a szegedi kajak-kenu vb-n! - videó

Kiss Péter 16 évesen már világ- és Európa-bajnoknak mondhatja magát.

2019. 08. 22.

A női kajaknégyes Kozák Danuta nélkül is dominált a szegedi vb-n

Öt magyar hajó is döntőbe jutott csütörtök délután, megvan az első paralimpiai kvóta.

Kozák Danutáékat kizárták a szegedi kajak-kenu világbajnokságon

Kárász Annával megnyerték a futamukat, de könnyebb volt a hajójuk a megengedettnél.