Társoldalunk:

Ferencváros-Újpest, Barcelona-Real Madrid és Manchester United-Chelsea is lesz szombaton

2020.10.24. 09:09

Igazi szuperszombat lesz, ami a sportközvetítéseket illeti. Október 24-én rendezik a Ferencváros-Újpest derbit, a Dortmund-Schalke rangadót, a Manchester United-Chelsea összecsapást és nem mellesleg az el Clásicót is.

M4 Sport
11.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Portugál Nagydíj, időmérő edzés
17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest

M4 Sport+
14.45: Labdarúgás, NB I, MTK-Kisvárda
16.50: Vízilabda, női NB I, Dunaújváros-UVSE
18.10: Kosárlabda, férfi NB I, Kapasovár-Kecskemét

Sport 1
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Krim Ljubljana
20.00: Küzdősport, UFC, Habib Nurmagomedov-Justin Gaethje, Abu-Dzabi

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Würzburg
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Schalke

Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz és Vuelta a Espana, 5. szakasz

Eurosport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Dijon

Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

Spíler1 TV
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Crystal Palace
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sheffield United

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés
15.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

ARENA 4
10.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Terueli Nagydíj, Aragón, 3. szabadedzés
13.30, 14.30 és 16.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Terueli Nagydíj, Aragón, időmérő edzés
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Austria Wien-Red Bull Salzburg
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz, Pittsburgh-Notre Dame