Mbappé szenzációs gólt lőtt, könnyedén nyert a PSG - videó

Soccer Urawa Red Diamonds vs Paris Saint-Germain Club Friendly Horizontal
Paris Saint-Germain's Kylian Mbappé celebrates after scoring team's second goal a ball during the first half of the Club Friendly match agaisnt Urawa Red Diamonds at Saitama Stadium in Saitama Prefecture on July 23, 2022. ( The Yomiuri Shimbun ) (Photo by Takuya Matsumoto / Yomiuri / The Yomiuri Shimbun via AFP)
A Paris Saint-Germain ahogy az várható volt, könnyedén intézte el a japán profi bajnokság egyik legjobb csapatát, az Urawa Red Diamondsot.

A francia sztárcsapat az első negyedóra végén Pablo Sarabia góljával szerzett vezetést, majd a 35. percben Kylian Mbappé gondolt egyet, és ezzel a góllal kettőre növelte a franciák előnyét.

A szünetben csak kettőt cserélt Christophe Galtier, majd egy óra elteltével érkezett a kapuba Sergio Rico, a mezőnybe pedig Messi és Neymar. A 71-72. percben a kezdő csapat maradékát is lecserélte a francia edző, a 76. percben pedig Arnaud Kalimuendo beállította a 3-0-s végeredményt.