Hihetetlen potyagól után rengeteg újabb gól az NBI péntek esti meccsén - videó

SZABÓ Bence
Kecskemét, 2022. október 14. A kecskeméti Banó-Szabó Bence és a kisvárdai Hej Viktor az OTP Liga 11. fordulójában játszott Kecskeméti TE-Kisvárda Master Good bajnoki labdarúgó mérkőzésen a kecskeméti Széktói Stadinban 2022. október 14-én. MTI/Illyés Tibor
A Kecskemét meglepetésre a második helyen állva fogadta a harmadik helyezett Kisvárdát, és nagyot küzdve, háromszor egyenlített a tavalyi ezüsérmes ellen.

A második Kecskemét négy veretlen mérkőzés után fogadta a Kisvárdát péntek este. A meccs elején hamar vezetést szerzett a Kisvárda, egy szabadrúgás után a hazaiak kapusa, Varga Bece egy szerencsétlen mozdulattal a saját kapujába juttatta a labdát.

Videó az esetről ITT.

A folytatásban a Kecskemét harcolt ki egy tizenegyest, amit Nagy Krisztián higgadtan értékesített.

A kecskeméti Banó-Szabó Bence és a kisvárdai Hej Viktor az OTP Liga 11. fordulójában játszott Kecskeméti TE-Kisvárda Master Good bajnoki labdarúgó mérkőzésen Forrás: MTI/Illyés Tibor

A második félidő elején azonnal betalált a Kisvárda, de Camaj lesen kapta a labdát, így rögtön vissza is fújták az esetet. Az 52. percben már a játékvezető sem mentette meg a Kecskemétet, Camaj szabályos gólt szerzett, kilőtte a felső sarkot.

Szinte azonnal egyenlített azonban a Kecskemét, egy szöglet után Katona Bálint lőtt okos gólt.

A 81. percben harmadszor is vezetést szerzett a Kisvárda, egy védelmi hiba után Makowski paszolt középre önzetlenül Ötvös Bencének, aki nem hibázott.

Ez még mindig nem a végeredményt jelentette, ugyanis harmadszor is egyenlített a Kecskemét, a csereként beállt Uros Djuranovic talált be a 87. percben, így 3-3 lett a végeredmény.

OTP Bank Liga, 11. forduló:
Kecskeméti TE-Kisvárda Master Good 3-3 (1-1)
Kecskemét, Széktói Stadion, 2108 néző, v.: Káprály
gólszerzők: Nagy K. (37., 11-esből), Katona (57.), Djuranovic (87.), illetve Varga B. (17. - öngól), Camaj (53.), Ötvös (81.)
sárga lap: Zeke (22.)

Kecskemét: Varga B. - Szabó A., Belényesi, Szalai G. - Nagy K. (Sági, 84.), Katona, Vágó, Szuhodovszki (Djuranovic, 84.), Zeke - Banó-Szabó (Rjasko, 94.), Tóth B. (Szabó L., 67.)

Kisvárda: Hindrich - Hej, Kravcsenko, Kovacic, Leoni - Karabeljov (Vranjanin, 91.), Melnyik (Ötvös, 71.) - Asani (Vida, 71.), Makowski, Camaj (Navratil, 77.) - Mesanovic (Ilievski, 92.)