Társoldalunk:

A XIX. téli olimpia részletes programja

Február 8., péntek

17.00-19.30

síugrás egyéni, selejtező 90 m-es sánc

Február 9., szombat  (4 döntő):

2.00-5.00

nyitóünnepség

17.00-20.15

északi összetett egyéni, ugrás 90 m-es sánc

17.00-21.00

síakrobatika, női mogul selejtező és döntő (20.00)

17.00-22.00

sífutás, női tömegrajtos 15 Km, szabadstílus (17.00), férfi tömegrajtos 30 km, szabadstílus (20.30)

20.00-23.30

gyorskorcsolya, férfi 5000 m

22.00-0.30

jégkorong, férfi B csoport: Fehéroroszország-Ukrajna

Február 10., vasárnap (5)

0.00-2.30

jégkorong, férfi A csoport: Szlovákia-Németország

2.30-5.30

műkorcsolya, páros rövidprogram

3.00-5.30

jégkorong, férfi A csoport: Ausztria-Lettország

5.00-7.30

jégkorong, férfi B csoport: Svájc-Franciaország

16.30-19.00

síugrás egyéni, döntő 90 m-es sánc

17.00-18.00

északi összetett egyéni, 15 km sífutás

18.00-19.30

alpesi sí, férfi lesiklás

18.00-22.00

hódeszka, női félcső selejtező és döntő (21.00)

21.00-23.30

gyorskorcsolya, női 3000 m

Február 11., hétfő (5)

0.00-2.30

jégkorong, férfi A csoport: Ausztria-Németország

0.00-3.00

szánkó, férfi együléses 1-2. futam

3.00-5.30

jégkorong, férfi A csoport: Lettország-Szlovákia

17.00-20.00

curling, férfi selejtező: Dánia-Finnország, Franciaország-Németország, Egyesült Államok-Svédország, Kanada-Nagy-Britannia

17.00-20.30

szánkó, férfi együléses 3-4. futam

18.00-19.30

alpesi sí, női lesiklás

18.00-22.00

hódeszka, férfi félcső selejtező és döntő (21.30)

19.00-21.30

jégkorong, női A csoport: Kanada-Kazahsztán

19.00-23.30

sílövészet, női 15 km (19.00), férfi 20 km (21.30)

21.00-22.30

gyorskorcsolya, férfi 500 m, 1. futamok

22.00-0.30

jégkorong, női A csoport: Svédország-Oroszország

22.00-1.00

curling, női selejtező: Svédország-Kanada, Nagy-Britannia-Norvégia, Svájc-Dánia, Oroszország-Németország

Február 12., kedd (5)

0.00-2.30

jégkorong, férfi B csoport: Ukrajna-Svájc

1.45-5.30

műkorcsolya, páros kűr

3.00-5.30

jégkorong, férfi B csoport: Fehéroroszország-Franciaország

3.00-6.00

curling, férfi selejtező: Norvégia-Svájc, Egyesült Államok-Kanada, Dánia-Franciaország, Finnország-Németország

16.30-19.00

síugrás egyéni, selejtező 120 m-es sánc

17.00-20.00

curling, női selejtező: Japán-Egyesült Államok, Svájc-Oroszország, Svédország-Nagy-Britannia, Kanada-Norvégia

17.00-21.30

sífutás, női 10 km klasszikus stílus (17.00), férfi 15 km klasszikus stílus (20.00)

17.00-21.00

síakrobatika, férfi mogul selejtező és döntő (21.30)

19.00-21.30

jégkorong, női B csoport: Egyesült Államok-Németország

21.00-22.30

gyorskorcsolya, férfi 500 m, 2. futamok

22.00-0.30

jégkorong, női B csoport: Finnország-Kína

22.00-1.00

curling, férfi selejtező: Svédország-Nagy-Britannia, Dánia-Svájc, Finnország-Kanada, Franciaország-Norvégia

Február 13., szerda (4)

0.00-3.00

szánkó, nők 1-2. futam

0.00-2.30

jégkorong, férfi A csoport: Szlovákia-Ausztria

1.15-5.30

műkorcsolya, férfi rövidprogram

3.00-5.30

jégkorong, férfi A csoport: Németország-Lettország

3.00-6.00

curling, női selejtező: Dánia-Németország, Svédország-Egyesült Államok, Kanada-Oroszország, Nagy-Britannia-Japán

16.30-19.00

síugrás egyéni, döntő 120 m-es sánc

17.00-20.00

curling, férfi selejtező: Svájc-Finnország, Nagy-Britannia-Norvégia, Németország-Egyesült Államok, Dánia-Svédország

18.00-23.30

alpesi sí, férfi kombináció lesiklás (18.00), műlesiklás (21.00, 23.00)

19.00-23.00

sílövészet, férfi sprint 10 km (19.00), női sprint 7,5 km (21.30)

19.00-21.30

jégkorong, női A csoport: Oroszország-Kanada

22.00-0.30

jégkorong, női A csoport: Svédország-Kazahsztán

22.00-1.00

curling, női selejtező: Egyesült Államok-Kanada, Németország-Japán, Norvégia-Svájc, Svédország-Dánia

Február 14., csütörtök (4)

0.00-3.00

szánkó, nők 3-4. futam

0.00-2.30

jégkorong, férfi B csoport: Svájc-Fehéroroszország

1.00-2.30

gyorskorcsolya, női 500 m, 1. futamok

2.00-5.30

rövidpályás gyorskorcsolya, NŐI 1500 m, férfi 1000 m selejtezők, férfi 5000 m váltó selejtezők

3.00-5.30

jégkorong, férfi B csoport: Franciaország-Ukrajna

3.00-6.00

curling, férfi selejtező: Nagy-Britannia-Németország, Kanada-Franciaország, Svédország-Svájc, Norvégia-Egyesült Államok

16.30-19.30

Északi összetett csapat, ugrás 90 m-es sánc

17.00-20.00

curling, női selejtező: Németország-Norvégia, Oroszország-Nagy-Britannia, Dánia-Egyesült Államok, Japán-Svájc

17.15-20.45

sífutás, férfi üldözéses (10 km klasszikus, 10 km szabadstílus)

18.00-22.00

hódeszka, férfi párhuzamos óriás-műlesiklás selejtező, női párhuzamos óriás-műlesiklás selejtező (21.00)

18.00-23.30

alpesi sí, női kombináció: lesiklás (18.00), műlesiklás (21.00, 23.00)

19.00-21.30

jégkorong, női B csoport: Finnország-Németország

22.00-1.00

curling, férfi selejtező: Kanada-Svédország, Svájc-Egyesült Államok, Dánia-Németország, Finnország-Franciaország

23.00-1.30

jégkorong, férfiak a 11. helyért: A csoport 3.-B csoport 3.

Február 15., péntek (7)

0.00-2.30

jégkorong, női B csoport: Kína-Egyesült Államok

1.00-2.30

gyorskorcsolya, női 500 m, 2. futamok

1.45-6.00

műkorcsolya, férfi kűr

3.00-6.00

curling, női selejtező: Oroszország-Dánia, Egyesült Államok-Svájc, Svédország-Norvégia, Kanada-Nagy-Britannia

4.00-6.30

jégkorong, férfiak a 9. helyért: A csoport 2.-B csoport 2.

5.00-7.30

jégkorong, férfiak a 13. helyért: A csoport 4.-B csoport 4.

17.00-19.30

szánkó, kétüléses

17.00-20.00

curling, férfi selejtező: Franciaország-Egyesült Államok, Norvégia-Dánia, Nagy-Britannia-Finnország, Németország-Kanada

17.00-20.00

sífutás, női üldözéses (5 km klasszikus, 5 km szabadstílus)

17.00-22.00

északi összetett csapat, sífutás 4x5 km váltó

18.00-20.00

hódeszka, férfi párhuzamos óriás-műlesiklás döntő, női párhuzamos óriás-műlesiklás döntő

19.00-21.30

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: Oroszország-A csoport továbbjutója

22.00-0.30

jégkorong női A csoport: Kazahsztán-Oroszország

22.00-1.00

curling, női selejtező: Nagy-Britannia-Svájc, Japán-Svédország, Németország-Kanada, Norvégia-Oroszország

Február 16., szombat (4)

23.45-5.00

műkorcsolya, jégtánc kötelező

0.00-2.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: Kanada-Svédország

3.00-5.30

jégkorong, férfi középdöntő, C csoport: Csehország-B csoport továbbjutója

3.00-6.00

curling, férfi selejtező: Finnország-Norvégia, Kanada-Svájc, Franciaország-Svédország, Nagy-Britannia-Dánia

4.45-7.15

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: Finnország-Egyesült Államok

17.00-20.00

curling, női selejtező: Kanada-Japán, Oroszország-Egyesült Államok, Nagy-Britannia-Dánia, Németország-Svédország

17.00-21.00

sílövészet, férfi üldözéses 12,5 km (17.00), női üldözéses 10 km (20.00)

18.00-19.30

alpesi sí, férfi szuperóriás-műlesiklás

18.00-23.00

síakrobatika, női ugrás selejtező, férfi ugrás selejtező

19.00-21.30

jégkorong, női B csoport: Egyesült Államok-Finnország

21.00-23.00

gyorskorcsolya, férfi 1000 m

22.00-0.30

jégkorong, női B csoport: Németország-Kína

22.00-1.00

curling, férfi selejtező: Svájc-Nagy-Britannia, Finnország-Svédország, Egyesült Államok-Dánia, Norvégia-Németország

Február 17., vasárnap (4)

23.00-2.45

bob, férfi kettes 1-2. futam

0.45-3.15

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: Finnország-A csoport továbbjutója

2.00-5.00

rövidpályás gyorskorcsolya, női 500 m, férfi 1000 m, női 3000 m váltó selejtezők

3.00-5.30

jégkorong, női A csoport: Kanada-Svédország

3.00-6.00

curling, női selejtező: Egyesült Államok-Németország, Kanada-Dánia, Svájc-Svédország, Japán-Norvégia

5.30-8.00

jégkorong, férfi középdöntő, D csoport: Egyesült Államok-Oroszország

17.30-19.30

sífutás, férfi 4x10 km váltó

17.00-20.00

curling, férfi selejtező: Németország-Svédország, Kanada-Norvégia, Franciaország-Svájc

18.00-19.30

alpesi sí, női szuperóriás-műlesiklás

22.00-0.30

jégkorong, nők az 5-8. helyért: A csoport 3.-B csoport 4.

22.00-1.00

curling, női selejtező: Norvégia-Dánia, Oroszország-Japán, Nagy-Britannia-Egyesült Államok

Február 18-25.