Az orosz Csehov gond nélkül, kilenc góllal nyert a vendég Szeged ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 8. fordulójában, így a magyar csapat továbbra is szinte reménytelen helyzetben van a továbbjutást illetően.

Eredmény, férfi BL, A csoport, 8. forduló:
Csehovszki Medvegyi (orosz) - Pick Szeged 39-30 (20-12)
Csehov
v.: Hakansson, Nilsson (svédek)
Csehovszki Medvegyi: Grams, Budko (kapusok), Aszlanjan 1, Csernoivanov, Csipurin 3, Dibirov 5, Filippov 4, R. Ivanov, V. Ivanov 1, Kamanyin 3/3, Kovaljov 10, Rasztvorcev 3, Selmenko 6, Siskarjev 1, Szkopincev, Sztarik 2, Zotov
Szeged: Marjanac, Liszkai (kapusok), Andjelkovic 2, Herbert, Katzirz 10, Kos, Krivokapic 5, Nenadic, Osmajic, Stranovsky 1, Vadkerti 2, Vancsics, Zubai 1, Zvizej 9/3
hetesek: 5/3, illetve 5/3
kiállítások: 10, illetve 8 perc

A Tisza-partiak a 10. percig vezettek (4-5), ám ezt követően Kovaljov sorozatban négyszer volt eredményes. Időt kért a rosszul védekező Szeged, de hiába, mert a lendületbe jött Csehov folytatta az offenzívát. A szünet előtt már kétszámjegyű volt a különbség, amit aztán két góllal sikerült csökkenteni (20-12).

A második félidő elején ugyan jobban játszott a magyar alakulat, de ez csak arra volt jó, hogy rövid időre felzárkózzon (29-24). A hajrában a Csehov ismét a közönség kiszolgálásával volt elfoglalva, a fáradó Pick alig fejtett ki komolyabb ellenállást.
A Szegednek már nincs a saját kezében a sorsa, szinte reménytelen, hogy megszerezze csoportjában a továbbjutást érő negyedik helyet. A csapat a jövő szombaton a spanyol Valladolid otthonában lép fel.