Az olasz labdarúgó-bajnokság 6. fordulójának szombat esti mérkőzésén a bajnoki címvédő Juventus 4-0-ra legyőzte a Torinót a városi rangadón.

A Juven a 16. percben szerzett vezetést. Az argentin Paulo Dybala 16 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot (1-0).

A 24. percben menthetetlen helyzetbe került a Torino, Daniele Baselli hátulról letaroltra Miralem Pjanicot, így megkapta második sárga lapját és emberelőnybe került a Juventus.

A 40. percben eldőlt a mérkőzés, Juan Cuadrado jobbról visszatett labdájára Pjanic érkezett, majd 18 méterről, kapásból a kapu jobb oldalába tekert (2-0).

Az 57. percben tovább növelte az előnyét a Juventus. Egy jobb oldali szögletre Alex Sandro érkezett lendületből, és nagy erővel a léc alá fejelt (3-0).

A 91. percben Paulo Dybala foglalta keretbe a mérkőzést. Egy lecsorgó labdára startolt rá, majd kijövő Salvatore Sirigu fölött higgadtan a kapuba pörgetett (4-0).

Győzelmével a Juventus százszázalékos a Serie A-ban, de így is csak a második, ugyanis a szintén hibátlan Napolinak több rúgott gólja van, és jobb a gólkülönbsége.