A címvédő Manchester United óriási izgalmak közepette 4-3-ra legyőzte a városi rivális Cityt az angol labdarúgó Premier League hatodik fordulójának vasárnapi játéknapján.

A rendes játékidő végén még 3-2 állt az eredményjelzőn, ám előbb, éppen a 90. perc leteltével Craig Bellamy találatával egyenlített a City, majd a Ryan Giggs vezette Vörös Ördögök az aranylabdás Michael Owen 96. percben szerzett góljával megszerezték mindhárom pontot.

A Gera Zoltán nélkül felálló Fulham egy góllal kikapott a Wolverhamton Wanderers otthonában. A Chelsea hazai pályán folytatta remeklését, hatodik mérkőzésén is győzött - ezúttal 3-0-ra, a Tottenham ellen -, ezzel pontelőnnyel áll a tabella élén.