Az első félidőben még 0-1 állt az eredményjelzőn, miután a Ferencvárosi TC már a harmadik percben vezetést szerzett Máltán, a Hamrun Spartans elleni Konferencialiga selejtezőben. A második félidőben Varga Barnabás megszerezte első mesterhármasát új csapatában.

Az 53. percben már két góllal vezetett a Fradi, és Varga Barnabás ekkor szerezte az első találatát a meccsen. A Fradi támadója Zachariassen lövése után talált a kapuba, a kipattanó labdát egyből a hálóba lőtte.

Három perc múlva Abu Fani indította remek ütemben Varga Barnabást, aki betört a tizenhatoson belülre, és hét méterről kilőtte a jobb alsót. A 65. percben Varga Barnabás Abu Fani mesteri passzára jó ütemben indult, és tizenkét méterről remekül lőtt a jobb alsóba.

A gólokat ide kattintva tekinthetik meg.