ezüst 2026. 04. 14.
Ekkora értékben loptak a VII. kerületi zsinagógából
Díszes imalepleket és ezüst kegytárgyakat loptak el.

Díszes imalepleket és ezüst kegytárgyakat loptak el.

A dollár erősödése nyomán az arany közel 20 százalékot esett csúcsáról.

Voltak előjelei a visszaszúrásnak.

A ’70-es évek elejétől lényegében az összes deviza átalakult hitelpénzzé, az arany jelentősége mégsem csökkent.

Kiderült, melyik országban van belőle a legtöbb.

A geopolitikai feszültségek, a gyengülő dollár és az élénk kereslet rekordszintre repítették a nemesfémek árát.

Eredeti állapotban maradt fenn.

Történelmi csúcson az ezüst ára, hatalmas a káosz.

Finn kutatók hagyományos konyhai alapanyagokkal ezüstöt vontak ki az e-hulladékból.

Több száz éves kincsre bukkantak.
