

Meglepő, melyik pilóta vette át Sebastian Vettel helyét az F1-es versenyzők érdekvédelmi szervezetében
Komoly feladat előtt áll a Ferrari korábbi pilótája.


Komoly feladat előtt áll a Ferrari korábbi pilótája.


Hetek óta a versenyzők káromkodása a téma a Forma-1-ben.


A Mercedes brit versenyzője túlzásnak érezte Fernando Alonso büntetését is a Szaúdi Nagydíj leintése után.


Az utóbbi években rengeteg balesetet okoztak a "hurka" kerékvetők az autósportokban.


Hajnali fél 3-ig tanácskoztak a folytatásról.


A fiatal pilótageneráció egyik tagja, George Russell is bekerült az elnökségbe.


A pilóták és a csapatfőnök aggódnak, mégis kíváncsiak is a furcsa sivatagi futamra.


A versenyzői szakszervezet elnöke szerint a sportágban jól ismertek a biztonsági szabályok.


Ross Brawn szerint a pilótákat időben tájékoztatják az újrakezdéssel kapcsolatos tervekről.


A Racing Point vezetői is úgy vélték a Hungaroringen, hogy meg kell hallgatni a pilótákat.


Jobb gumikat szeretnének, de szerintük nem ez az egyetlen probléma.


A Mercedes pilótája úgy érzi, csak ugyanazt teszi, amit az ellenfele, hasonló esetben.


1994 óta először minden versenyző tagja a szervezetnek.


Alex Wurz szerint eladni is könnyebb a sportot, ha a pilóták élvezik.


Meglepő ötlettel állt elő az F1-es versenyzői szakszervezet elnöke.


Magnussennek nem kellett kétszer mondani, hogy ugorjon ki.


A GPDA nyílt levele óta jobban odafigyelnek a versenyzőkre.


Nem szabad hagyni, hogy beleszóljanak a szabályokba?


A pilóták beleszólást akarnak a sportág ügyeibe.