Rovat
Sport

Grand Slam

2024. 01. 28.

Jannik Sinner drámai csatában győzött az Australian Openen, élete első Grand Slam-trófeáját nyerte

Az olasz 1 óra 26 perc elteltével már kétszettes hátrányban volt, innen tudott győzni a döntőben.

2024. 01. 24.

Bombameglepetés az Australian Openen, kiesett a korábbi világelső

Az olimpiai és ATP-világbajnok teniszező pályafutása hetedik Grand Slam-elődöntőjére készülhet.

2024. 01. 19.

Nem várt ellenféllel kellett megküzdenie a világsztár teniszezőnek - videó

Andrej Rubljov és a kíváncsi tücsök esete az Australian Openen.

2024. 01. 01.

Gyereket vár a sztárteniszező, nem indul az Australian Openen

A 33 éves Petra Kvitova újév napján jelentette be az örömhírt.

2023. 12. 01.

Közel egyéves kihagyás után Rafael Nadal visszatér

A 22-szeres Grand Slam-győztes spanyol teniszező azt is elárulta, hogy melyik lesz az első tornája.

2023. 09. 21.

Nagy csapás érte a Grand Slam-győztes sztárteniszezőt

Májusban mindkét csuklóját és a bokáját is megoperálták, idei tíz meccséből pedig csak ötöt nyert meg.

2023. 09. 20.

Rafael Nadal elárulta, szerinte ki a tenisztörténelem legjobbja

A spanyol sztárnak célja volt, hogy ő szerezze meg a legtöbb Grand Slam-trófeát, de nem bántja, hogy megelőzték.

2023. 09. 11.

Őrület, amit Novak Djokovic művelt

Olyan dolgot ért el, amit még soha senki a világon.

2023. 09. 10.

Percekig csak zokogott a csodatini, miután megnyerte a US Opent

Pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte.

2023. 07. 06.

Hátrányból fordítva aratott bravúros győzelmet a magyar teniszező Wimbledonban

Az sem zavarta meg, hogy az első játszmát szettlabdáról vesztette el.

2023. 06. 14.

Rekordösszegű pénzdíj: közel 20 milliárd forintot osztanak ki a wimbledoni tenisztornán

A szervezők az új elosztással szeretnénk elérni, hogy az egyéni bajnokok és a második helyezettek pénzdíja visszatérjen a pandémia előtti szintre.

2023. 06. 11.

Novak Djokovic szenzációs játékkal előzte meg Nadalt a Grand Slam-címek számában

A régi-új világelső a Roland Garros megnyerésével az első férfi teniszező lett, aki minden nagy tornán legalább háromszor győzött.

2023. 06. 06.

Negyvenötödik Grand Slam-elődöntőjére készülhet Novak Djokovic

A korábbi világelső szerb klasszis szetthátrányból nyert a Roland Garros negyeddöntőjében.

2023. 05. 31.

Fucsovics: ha elfáradok, egy-két sört is megengedek magamnak

A világranglistán 83. magyar játékos a 22-szeres Grand Slam-győztes Djokoviccsal mérkőzik meg a francia nyílt teniszbajnokságon.

2023. 03. 28.

Nadal nem biztos a monte-carlói visszatérésében

A spanyolok 36 éves klasszisa rekordot jelentő 11 alkalommal nyerte meg a monacói versenyt, de még mindig a csípősérülésével bajlódik.

2023. 02. 28.

Elképesztő felvétel: a japánok sztárteniszezője terhesen is keményen edz - videó

A négyszeres Grand Slam-tornagyőztes játékos januárban jelentette be, hogy gyereket vár, de már készül a visszatérésre.

2023. 02. 15.

Újra a világelsőség a célja a spanyolok teniszsztárjának

A 19 éves játékos sérülés miatt közel négy hónapot hagyott ki, de most vissza akarja szerezni az első helyet a szerb Djokovictól.

2023. 01. 11.

A japánok sztárteniszezője anyai örömök elé néz, és csak jövőre térne vissza

A négyszeres Grand Slam-tornagyőztes játékos a héten jelentette be, hogy gyermeket vár.

2022. 09. 25.

Federer edzője elárulta, hogy mit fog csinálni a visszavonult svájci teniszező

A 20-szoros Grand Slam-tornagyőztes svájci klasszis saját kérésére Rafael Nadal párostársaként búcsúzott az élsporttól.

2022. 09. 23.

A búcsúra készülő Federer óriásiakat lihegett asztaliteniszezés közben - videó

A húszszoros Grand Slam-tornagyőztes svájci játékos a Laver kupán játssza karrierje utolsó meccsét, de előtte egy kis pingpongozással melegített.