

A magyar férfi csapat aranyérmes az öttusa Európa-bajnokságon
Koleszár Mihály egyénben ezüstérmet nyert a madridi kontinensviadalon.


Koleszár Mihály egyénben ezüstérmet nyert a madridi kontinensviadalon.


A kombinált számban az utolsó helyről indulva lett első a vegyes váltónk.


Az aranyérmet a britek, míg az ezüstöt a németek szerezték meg.