Sport

Szőke Alex

2022. 08. 23.

Kiderült, hány magyar birkózó lesz ott a belgrádi világbajnokságon

A budapesti Európa-bajnokságon minden idők legjobb Eb-eredményét érték el a magyarok.

2022. 03. 07.

Kihagyja a budapesti Eb-t a vb-ezüstérmes magyar birkózó

Szőke Alexet egy közel két éve szerzett sérülés akadályozza meg a részvételben.

2021. 10. 09.

Szőke Alex ezüstérmes a birkózó-vb-n

A világbajnoki újonc Szőke karrierje első felnőtt érmét nyerte világversenyen.

2021. 10. 08.

Szenzációs birkózással jutott vb-döntőbe Szőke Alex

A tokiói olimpián ötödik helyen végző magyar kötöttfogású komoly hátrányt dolgozott le az elődöntőben.

2021. 09. 21.

Egyetlen tokiói olimpikon utazik a magyar csapattal a birkózó-vb-re

Az oslói világbajnokságon fiatal átlagéletkorú lesz a csapat, amelynek Szőke Alex is a tagja.

2021. 08. 03.

A birkózó Szőke Alex ötödik lett az olimpián

A magyar sportoló a lengyel Tadeusz Michalik ellen lépett szőnyegre a kötöttfogású birkózók 97 kilogrammos kategóriájának bronzmeccsén.

Szőke Alex bronzéremért birkózhat

A 21 éves magyar sportoló az utolsó pillanatban bemutatott gyönyörű dobással győzte le grúz ellenfelét.

2021. 08. 02.

Szőke Alex kikapott súlycsoportja legjobbjától a negyeddöntőben

Még él a remény a junior Európa-bajnok magyarnak, hogy a vigaszágon folytathassa.

Remekül kezdték kajak-kenusaink az olimpiát, Lőrincz Tamás elődöntőbe jutott birkózásban

Döntetlennel zárta a csoportkört a férfi vízilabda-válogatott, atlétikában és sportlövészetben is érdekeltek voltunk hétfő hajnalban.

A birkózó Szőke Alex negyeddöntőbe jutott az olimpián

A következő körben nehéz dolga lesz a magyar birkózónak.

2021. 08. 01.

Kiderült, ki ellen kezdi meg olimpiai szereplését a világ- és Európa-bajnok Lőrincz Tamás

A magyar birkózó éremesélyesként indul a kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájában.

2021. 05. 08.

Újabb birkózónk szerzett olimpiai kvótát

Összesen hat magyar lehet majd ott Tokióban.

2021. 04. 01.

Szőke Alex indulhat az olimpiai kvalifikációs birkózótornán

Sike András szakvezető szerint a világelitnek komolyan kell számolnia Szőkével.

2020. 12. 14.

Két magyar ezüstérem a belgrádi birkózó világkupán

Torba Erik és Szőke Alex második helye mellett egy ötödik helyet is szereztek a mieink.

2024. 05. 19.

Kínos pillanat: Cristiano Ronaldót kifütyülték az évszázad bokszmeccsén - videó

A portugál futballsztár az angol bajnoki címért küzdő Arsenalnak is odaszúrt.

Feledhetetlen csata az év bokszmeccsén: 25 év után ismét vitathatatlan bajnoka van a nehézsúlynak

Megosztott pontozással dőlt el Tyson Fury és Olekszandr Uszik csúcsrangadója.

2024. 05. 18.

Hátborzongató sérülést szenvedett a szexi műsorvezetőnő

A szerencsétlen eset miatt kénytelen kihagyni az évszázad bokszmeccsét is.

2024. 05. 17.

Hatalmas veszteség érte a sportvilágot: rövid betegség után meghalt a híres olimpikon

1992-ben Barcelonában, 1996-ban Atlantában és 2000-ben Sydneyben vett részt az olimpián.

Törött orr és állkapocs, elképesztő ütések, megkérdőjelezhető döntés: Uszik bekerült a boksz halhatatlanjai közé

24 évet kellett várni a pillanatra, ami legutóbb Lennox Lewisnak sikerült. Hamarosan jöhet a visszavágó.

Budapestre jönnek a darts legnagyobb sztárjai

Nagyjából ezer indulót várnak a világ egyik legrangosabb dartsversenyére, aminek Magyarország ad otthont.

Harmadszor nyert a Girón az olasz sztárkerékpáros, Valter Attila a mezőnnyel ért célba