2017.03.11. 20:27
Mára ennyi, viszlát!
2017.03.11. 20:40
Cikkünk folyamatosan frissül
Lemaradt a szombati sportkínálat legfontosabb történéseiről? Eredmények, gólok, érdekességek egy helyen, percről percre közvetítésünk átböngészésével mindent bepótolhat.

Mindent egy helyen az Eb-ről

15:48
2017. március 11.

Köszöntjük olvasóinkat percről percre közvetítésünkben! Bőven lesz mit nézni szombat délután és este, a hazai televíziók sportkínálatát itt találja.

15:50

A labdarúgó NB I-ben 15.30-tól négy, 18.00 órától két mérkőzést rendeznek, a találkozók közül kiemelkedik az Újpest és a Budapest Honvéd összecsapása. A magyar pályákon zajló eseményekről is részletesen beszámolunk.

15:56

Spanyol focival indult a szombat: a Valencia a spanyol bajnokság 19. helyén álló Sporting Gijónt sem tudta legyőzni hazai pályán (1-1), sőt, öt percen múlt, hogy nem szenvedett vereséget. A Barcelonától kölcsönben érkező Munir El Haddadi a 85. percben egyenlített a 0-0-nál tizenegyest hibázó Valenciának. A meccs részletei itt!

16:05

A Bundesliga 24. fordulójának rangadóját a Dárdai Pál vezette Hertha vívja a Borussia Dortmund ellen. A szezonban már kétszer találkoztak a csapatok, a bajnokságban és a kupában is 1-1-re végeztek, utóbbi összecsapást a Dortmund nyerte meg tizenegyesepárbajban.

A BVB óriási formában van, legutóbbi négy mérkőzésén 17 gólt szerzett, de Dárdai Pál pontosan tudja, hogyan lehet megállítani Tuchel csapatát.

A dobogó második fokán álló Gulácsi Péterék szintén hazai pályán játszanak, a 15. Wolfsburg ellen kötelező lesz a győzelem az RB Leipzignek.

16:14

A Manchester City David Silva 3. és Sergio Agüero 67. percben szerzett góljával idegenben 2-0-ra legyőzte a Middlesbrough-t, ezzel első csapatként bejutott az FA-kupa elődöntőjébe.

A mindent eldöntő Agüero-gól:

Szombaton még egy mérkőzést rendeznek a negyeddöntőben, az Arsenal az ötödosztályú Lincoln Cityt fogadja 18.30-tól.

16:17

15 órától csoportelsőségért játszik a Ferencváros a Buducnost ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájában (Sport1). Nem indult jól a meccs a Fradinak, a montenegróiak 4-0-val indítottak, de összeszedte magát Elek Gábor csapat, a 15. percben 4-4 az állás.

16:28

A Marca szerint Carlo Ancelotti megkérte a Bayern München vezetőségét, hogy a nyáron szerződtessék a Real Madridban mellőzött James Rodríguezt, akivel már dolgozott együtt Madridban. Piaci értéke: 50 millió euró.

Újra együtt? Forrás: AFP/Pierre-Philippe Marcou
16:37

Olasz hírforrások szerint a Milan játékosai nem bírták idegekkel, hogy a 97. percben, egy büntetővel veszítették el a Juventus elleni derbit, és mérgükben szétverték a vendégöltözőt. A futballisták a szekrényekben, székekben, valamint a falban tettek kárt a péntek esti mérkőzés után.

A Juve a 97. percben győzte le a Milant
16:41

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a Ferencváros a 0-4-es kezdés után visszajött a meccsbe, és a szünetben csak egy gólra van a 9-8-ra vezető Buducsnoszt Podgoricától. A Fradi legjobbja egyelőre a négy gólnál járó Szöllősi-Zácsik Szandra.

Forrás: MTI/Kovács Tamás

Győzelem esetén a Ferencváros - a Győri Audi ETO-hoz hasonlóan - biztosan megnyeri a csoportját.

16:43

Dárdai Pál csapata a 12. percben Salomon Kalou góljával megszerezte a vezetést a Dortmund ellen. Eközben Gulácsi Péterék hátrányba kerültek a Wolfsburg ellen.

A 24. Bundesliga-forduló eredményei élőben: itt.

16:47

Megható feliratú mezzel lépett ma pályára a Darmstadt.

A címben idézett mondat volt a klub tragikusan fiatalon, 26 éves korában súlyos betegségben elhunyt szurkoló, Johnny Heims mottója. Ma délután rá emlékeznek a klubnál, és ezt mindenki komolyan is veszi, a Darmstadt 15 perc után már 2-0-ra vezet a Mainz ellen.

"Most jobban kell küzdeni, mint valaha!" Forrás: Reddit
16:50

Vedad Ibisevic és Salomon Kalou üres kapuig vitte a Hertha akcióját, ezzel vezetnek Dárdaiék a Dortmund ellen (1-0).

16:53

15.30-tól négy mérkőzéssel kezdődött meg az NB I 23. fordulója, az első gólra 21 percet kellett várni, ezt a Gyirmót szerezte Mezőkövesden.

Az NB I eredményei élőben: itt!

16:57

A Wolfsburg átrohant a Leipzigen a 9. percben, ezzel a góllal vezetnek a farkasok Lipcsében, a szerzője a Bayern München korábbi gólgyárosa, Mario Gómez.

17:06

Alakul a papírforma Felcsúton, a Videoton a 33. percben szerzett vezetést a DVTK ellen, a gól a héten magyar állampolgárságot szerzett és Bernd Stock válogatottjába is behívott Paulo Vinícius nevéhez fűződik.

17:11

Három percen belül két gólt szerzett a Videoton a DVTK ellen, Vinícius találata után Vitalijs Jagodinskis öngólja növelte a fehérváriak előnyét.

17:18

A Bayern München az első félidő végén 2-0-ra vezet a Frankfurt ellen, de a meccs legszebb jelenetét egy védő, Mats Hummels mutatta be még gól nélküli állásnál. "Ez a szerelés olyan mint az álom" - gondolhatta magában Manuel Neuer, aki bizony már verve volt.

17:22

48 másodperc. Ennyi telt el a Bournemouth kihagyott tizenegyese és a West Ham vezető gólja között. A Premier League 28. (csonka) fordulójának mérkőzése 0-1-re áll.

17:34

Ennek nemcsak az 1-0-s előnyt szerző MTK, hanem az éllovas Videoton is örülhet, hiszen, ha minden így marad, hat pontra növelheti előnyét az angyalföldiek ellen.

Az NB I eredményei élőben: itt.

17:42

A küzdésre megint nem lehetett panasz a Ferencváros női kézilabdacsapatánál, de a második hullámvölgyből már nem tudtak visszakapaszkodni a Buducsnoszt ellen. Még így is lehetnek azonban csoportelsők.

Megint nagyot küzdött a Fradi, de nem bírt a montenegrói ágyúsorral
17:48

Rosszul indult a második félidő Dárdaiéknak, az 55. percben 1-1-re változott a Hertha-Dortmund mérkőzés állása, a gólt a gaboni Pierre-Emerick Aubameyang szerezte.

17:52

Már nincs olyan pálya az NB I-ben jelenleg zajló mérkőzések közül, ahol ne lenne gól. A PAks Debrecenben szerzett vezetést, a Mezőkövesd pedig egyenlített a Gyirmót ellen,

Eredmények ékőben: itt.

17:56

Egyenlített a Debrecen, Tőzsér Dániel révén.

Az NB I eredményei ékőben: itt.

18:01

Nem adta fel a BSC, Plattenhardt szabadrúgásgóljával ismét a berlinieknél az előny (2-1).

18:04

Örömmel látjuk, hogy a Vasas szertárosa megtalálta a csapat mezéhez passzoló nadrágokat, így most már nem zavarja a szemünket a korábban használt bordó-piros együttes:

Forrás: Vasas SC
18:09

A Hertha második gólját jegyző Plattenhardt nem kímélte a kaput.

18:09

Kulcsár Dávid vette vissza a vezetést a tolnaiaknak a 75. percben a DVSC otthonában. A többi eredményért kattintson ide!

18:13

A 85. percben egy szöglet után Bartha László veszi be a hazaiak kapuját, DVSC-Paks 1-3. A többi eredmény továbbra is itt figyel!

18:22

Véget értek az NB I 23. fordulójának délutáni mérkőzései, melyeken a Videoton-DVTK 2-0, MTK-Vasas 1-0, Debrecen-Paks 1-3 és Mezőkövesd-Gyirmót 1-1. A részletekért bátran kattintsanak ide!

18:28

A Bundesliga 24. fordulójában a Hertha BSC Dárdai Pál irányításával 2-1-re legyőzte a Borussia Dortmund együttesét. Az RB Leipzig otthon kapott ki a Wolfburgtól, a Hoffenheim idegenben ikszelt, a Bayern simán nyert a Frankfurt ellen. A német bajnokság szombati eredménysorát itt megtekintheti.

Bravúrgyőzelem: a Hertha 2-1-re verte a Dortmundot Forrás: dpa Picture-Alliance/AFP/Annegret Hilse
18:38

Robert Lewandowski két góllal járult hozzá a Bayern München Frankfurt elleni 3-0-s sikeréhez, a lengyel támadó ezzel megszerezte 100. gólját a bajor klub színeiben.

19:02

Három találkozót rendeztek ma, az eredmények: Everton-West Bromwich 3-0, Bournemouth-West Ham 3-2, Hull City-Swansea 2-1. A mérkőzések részleteiért katt ide!

19:04

Ami nagy meglepetés, ha két zöld-fehér csapat játszik. De nem csigázzuk tovább Önöket: a Ferencváros szerezte meg a vezetést az 1. percben Amadou Moutari révén.

19:07

Lesz-e világraszóló csoda az FA-kupában? Hamarosan megtudjuk, mert fél hétkor kezdődik az Arsenal-Lincoln City negyeddöntő.

19:11

Gólzáporos első félidő után a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában: Telekom Veszprém-Flensburg 17-18.

19:17

Legalábbis a Sevilla-drukkerek, és a hazai sikerre fogadó tippmixesek számára: Sevilla-Leganés 1-1. Részletek itt.

19:23

A 20. percben a korábban a Ferencvárosban is megforduló Bosnjak Predrag rántotta le Varga Rolandot a Haladás 16-osán belül, a megítélt 11-est pedig Gera Zoltán váltotta gólra. FTC–Haladás 2-0.

19:26

Ez nem foci, de fontos: mindkét magyar váltó döntőbe jutott a rotterdami röidpályás gyorskorcsolya-vb-n.

A nőkért a 3000-es, a férfiakért az 5000-es fináléban szoríthatunk majd.

19:33

Zsótér Donát az Újpest-Bp.Honvéd mérkőzés 23. percében sárgalapot kapott, a 27.-ben viszont gólt szerzett, ezzel előnyben a Kispest Újpesten (0-1).

19:39

Győzelemmel hangolt az AS Monaco a Manchester City elleni BL-nyolcaddöntő visszavágóra (szerda).

A hercegségbeliek 2-1-es vereséggel küldték haza a Bordeaux-t, előnyük ezzel öt pont a Ligue 1 tabellájának élén a második Nice-zel szemben. A harmadik PSG hátránya hat pont, de a szomorkodó párizsiak ebben a fordulóban még nem léptek pályára.

A találkozó legszebb gólja Moutinho nevéhez fűződik:

19:47

Úgy néz ki, hogy a Ferencváros három gólos vezetéssel mehet szünetre, miután a 43. percben Böde Dániel is bevette a Haladás kapuját.

19:58

Félidőben

Ferencváros-Haladás 3-0, Újpest-Honvéd 0-1 - tudtuk meg

20:07

Javában zajlik az Arsenal és az ötödosztályú Lincoln City FA-kupa negyeddöntője. A 35. percben 0-0 az állás, ami a két csapat közti különbséget ismerve egy kisebb csodával ér fel. Vajon meddig húzza a Lincoln? Minden bizonnyal a világ nem arsenalos fele nekik szurkol.

20:16

A Telekom Veszprém a második félidőben mutatott nagyszerű játékával jól elverte a német Flensburgot a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában.

Parádés második félidővel oktatta a Veszprém a Flensburgot
20:21

Ez most 46 percig tartott. Az Arsenal az első félidő ráadásában megszerezte a vezetést az ötödosztályú Lincoln City ellen az FA-kupa negyeddöntőjében (1-0). A gólszerző: Theo Walcott.

20:50

A 90. percben egy szöglet után az Újpest megszerzi az egyenlítő gólt a Honvéd ellen. Angelovnak hívják a lila-fehér hőst. Eközben a Groupamában FTC–Haladás 3-1.

20:53

A Groupama Arénában le is fújták az FTC-Haladás találkozót, amit 3-1-re nyertek meg a hazaiak.

A derbi eufóriája repíti tovább a Fradit
21:08

Méghozzá Szolnokon. A férfi kosárlabdabajnokság rangadóján: Szolnoki Olaj–Alba Fehérvár 90-76.

21:27

46 percig tartotta magát az ötödosztályú Lincoln City az Arsenal otthonában, de a vége kiütés lett. Az ágyúsok egy 5-0-s sikerrel próbálták feledtetni a hétközi, csúfos BL-kiesését. Győzelmével az Arsenal bejutott az FA-kupa elődöntőjébe, a Manchester City után második csapatként.

Elmaradt a csoda, ezt behúzta az Arsenal Forrás: AFP/Ian Kington
21:40

A szombati meccsdömping ezzel véget ért, köszönjük olvasóink megtisztelő figyelmét, tartsanak velünk a jövő héten is!